דירות למכירה בראש העין

REDFIN

איך מנקים ריפוד של ספה

למה לקרוא לחברת ניקיון ספות בבית חדש

קניתם בית חדש, אתם כולכם מתרגשים לקראת הכניסה לבית והספות מהבית הקודם כבר הגיעו לסלון החדש. בשלב הזה, וייתכן שכבר שמעתם על כך, מומלץ לקרוא לחברת ניקיון ספות עבור הספות בבית החדש שלכם והשאלה היא מדוע בכלל לעשות את זה. נתחיל ונאמר שאם אכן קיבלתם המלצה כזאת, כדאי שתדעו שלא מדובר בפייק המלצה, אלא בהמלצה חשובה שכדאי מאוד לפעול על פיה ובשורות הבאות גם נסביר לכם מדוע.

איך מנקים ריפוד של ספה – מכניסים את הישן אל תוך החדש

אם אתם לא קונים רהיטים חדשים לחלוטין לכבוד הכניסה לבית החדש שלכם, זה אומר שאתם לוקחים בית חדש ומכניסים אליו הרבה רהיטים ישנים. המשמעות היא שאת כל האימפקט של בית חדש וסביבה חדשה לחלוטין, אתם לכאורה "מזהמים" עם פריטים שיכולים להגיע אליו כשהם מלוכלכים, מזוהמים ומריחים בריח רע. כאשר מדובר בספות הדברים הם אפילו משמעותיים יותר, שכן ספות, מזרנים ושטיחים הם פריטי הריהוט שיכולים לגרום יותר מכל פריט אחר להעכרת האווירה בבית, להצטברות של ריחות רעים ואפילו למפגעים תברואתיים של ממש.

למה לקרוא לחברת ניקיון ספות לבית חדש?

אחרי שהסברנו את הדיסוננס שבין הכנסת ריהוט ישן לבית חדש, קל גם להבין מדוע יש להבטיח את ניקיון הספות בצורה יסודית על מנת להבטיח את שימור תחושת החדש בתוך הבית החדש. אתם לא רוצים להיכנס לבית חדש ולגלות שהוא "מסריח" באותו ריח רע שליווה אתכם לאורך שנים בביתכם הישן. במסגרת מהלך של ניקיון ספות יסודי, תתבצע חדירה אל השכבות העמוקות ביותר של הספות שלכם על מנת להסיר את כל משקעי הלכלוך שהצטברו בתוך הספות, וכמובן יבוצע ניקיון יסודי של ריפוד הספות. לאחר סיום הניקוי, וכדאי לחבר אליו גם ניקוי של השטיחים ומזרני הבית, תוכלו להיכנס לבית ופשוט ליהנות מהניחוח החדש, הטרי והרענן שיתפזר בביתכם ויש לכך חשיבות עצומה בהתקבעות החוויה שלכם בבית החדש שקניתם.

מי מבצע ניקיון ספות מקצועי?

ניקיון ספות היא פרוצדורה שאתם לבטח מבצעים באופן שוטף, אבל אחת לתקופה, ולבטח כאשר מדובר באירוע חד פעמי כמו מעבר לבית חדש, בהחלט כדאי ומומלץ להזמין גורם מקצועי שיבצע את הניקוי באופן יסודי ועמוק. ישנן חברות המציעות שירותי ניקיון ספות, שטיחים וריפודים למיניהם ואלו הן החברות שמסוגלות להחזיר עבורכם את הספות לימיהן הראשונים, גם במראה שלהן, גם בתחושת המגע בהן וגם בריח והניחוח שהן מפזרות.

מודעות: