דירות למכירה יד 2

דירות למכירה יד 2

דירות למכירה יד 2

דירות למכירה יד 2

אחת הרכישות הגדולות שאנשים עושים בחייהם היא רכישה של דירות, זה יכולה להיות דירה חדשה מהקבלן, או דירות למכירה יד 2. ישנם יתרונות וחסרונות לכל אחת מהדרכים, למשל כשקונים יד שניה המחיר יהיה נמוך יותר, מצד שני, כשקונים דירות חדשות אין צורך להשקיע בשיפוץ ותיקונים. ישנם גורמים נוספים שעשויים להשפיע, עליהם נפרט בהמשך.

דירות למכירה יד 2 מול דירות חדשות – יתרונות וחסרונות

כשבאים לקנות דירות יד 2, אחד היתרונות הוא שאפשר לקבל הרבה מאוד מידע מוקדם. למשל, מי השכנים בבניין, האם ישנו בית ספר סמוך ואם כן האם זה משפיע. למשל, אם ישנן דירות ממש סמוכות לבית הספר, האם הרעש של הצלצול מפריע ואם כן באילו שעות, האם בהפסקה יש רעש מכיוון בית הספר. כשקונים דירות שאינן יד שניה אלא מקבלן, לא תמיד יודעים מה התוכניות ואז קורה שכשאתם נכנסים לדירה פתאום אתם מגלים כי דירת הקרקע שנמצאת ממש מתחת לחלונכם פתחה גן ילדים וכשהילדים בחצר זה רעש מאוד מציק. לעומת זאת, כשבאים לרכוש דירה יד 2, השכנים יוכלו לספר לכם שישנו גן ילדים, ושהרעש הוא בין עשר לשתים עשרה בבוקר, בשעות שאתם ממילא בעבודה, והיות והדירה היא במחיר מציאה, שיקול הגן ממש לא מפריע לכם. 

דירות למכירה יד שניה דרך משרדי תיווך


חיפוש דירות זו משימה מתישה, אפשר לעשות זאת דרך מודעות בעיתון, דרך האינטרנט, לעבור בשכונות שמעניינות אתכם ולחפש מודעות שאנשים תל, ואפילו לשאול את השכנים אם יש דירות למכירה באזור, ולהדגיש שאתם מחפשים יד שניה ולא מפרויקט שנמצא בבניה. דרך נוספת שתחסוך לכם הרבה מאוד זמן ואנרגיה, היא לחפש דירות דרך משרדי תיווך. המתווך שלכם יברר אתכם לגבי אזור המגורים הרלוונטי, מספר חדרים, תקציב, האם אתם מעוניינים לרכוש יד שניה, ועוד פרטים הרלוונטיים בכדי למצוא לכם דירות שעשויות לעניין אתכם. מציאת מתווכים טוב יםואמינים זה דבר מאוד חשוב, היות ואתם רוצים לקבל כמה שיותר מידע על דירות שאותם תראו, ככה תוכלו לדעת שאתם לא קונים חתול בשק אלא שקבלתם את המידע הנחוץ לכם על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה. כשאתם רוכשים דירה מאדם פרטי, לא תמיד אתם קולטים אותו נכון, ולא תמיד תקבלו את המידע הנכון. כשאתם רוכשים דירות למכירה יד 2 דרך מתווכים, אתם יודעים כי אתם מקבלים מידע אמין בצורה הכי מקצועית ומקיפה שאפשר. זו בדיוק הסיבה לרכוש דירה דרך משרד התיווך  רדפין, ככה אתם יודעים שיש לכם גב של משרד אמין ומקצועי. דירות למכירה יד 2            דירות למכירה

דו"ח מיוחד : נדל"ן בארה"ב

הרשמו כאן וקבלו גישה מיידית ובחינם לדו"ח מיוחד: 7 הטעויות הקשות שעושים משקיעים זרים ברכישת דירה בארה"ב
בהרשמתכם אתם מאשרים כי קראתם והסכמתם לתנאי השימוש באתר.

מעוניין למכור, לקנות ?

שיתוף פעולה מלא בין מתווכים מנוסים!
חסר שם מלא
חסר אימייל
הכנס מספר טלפון
Invalid Input
Invalid Input
Optimized-help-wented2

 
נדל"ן בארה"ב

usg

ייעוץ משכנתא מקצועי

ייעוץ משכנתא

כניסת זכיין או סוכןElektronik Sigara