מקלחון לאמבטיה

מקלחון לאמבטיה

בעזרת התקנת מקלחון לאמבטיה (המכונה גם אמבטיון) אפשר לשדרג אמבטיה ישנה, לשפר את אטימותה בעת מקלחת, ולהעיף את וילון האמבטיה הישן. זהו גם השילוב המושלם למי שרוצה גם אמבטיה וגם מקלחון בחדר רחצה קטן.

בעבר לכל מקלחת או אמבטיה הותאם וילון, שחצץ בינה לבין שאר חדר הרחצה כדי להימנע מלהרטיבו בזמן הרחצה. אך המראה המיושן הולך וחולף מן העולם, הודות לאפשרויות הנפלאות המוצעות כיום בסגירות זכוכית, ובראשן שפע של מקלחונים איכותיים בשלל עיצובים: מקלחון פינתי, מקלחון חזית, מקלחון עגול ואפילו מקלחונים לפי מידה הנבנים בהתאמה אישית בהזמנה מיוחדת.

עם זאת, בבתים רבים – ובמיוחד הישנים שבהם – עדיין שולטת האמבטיה הוותיקה בחדר הרחצה. אם אתם מתלבטים אם להחליף אותה בהתקנת מקלחון, או שהייתם שמחים לשלב בין השניים, או שאינכם רוצים להתחיל בתהליך המסובך והיקר של הריסת האמבטיה לטובת החלפתה במקלחון, דרך הפעולה הטובה ביותר עבורכם היא לבנות סגירת זכוכית לאמבטיה, או בשמות הנרדפים לה: מקלחון לאמבטיה או אמבטיון.

אפשרויות בבחירת אמבטיונים

על התקנת אמבטיונים ניתן לברר בכל חברת מקלחונים או חנות מקלחונים, מכיוון שבדיוק כמו בהתקנת מקלחון חזית, מדובר על בנייה והתקנה של קיר זכוכית אחד. מצאתם, למשל, חנות מקלחונים בתל אביב המספקת התקנת אמבטיונים? אם כך, נותר לכם להחליט על הדגם המבוקש.

אפשר לבנות אמבטיון של סגירה מלאה של הקיר לכל אורך האמבטיה, עם דלת אחת או שתיים, ואפשר גם לבחור בסגירה חלקית – למשל רק שליש או שני שליש מאורך האמבטיה. אפשר לשלב דלתות עם חלקים קבועים, וכן (בדיוק כמו במקרה של מקלחונים) לבחור בין דלת הזזה לדלת כנף גם בבניית מקלחון לאמבטיה. בעת ביצוען של בחירות אלו, שאלו את עצמכם איך נראה אופן השימוש שלכם באמבטיה – עד כמה אתם צריכים גישה ממנה החוצה בעת המקלחת (למשל אם אתם מקלחים בה ילדים בעודכם יושבים מחוצה לה), ולפי זה תבחרו את מיקום הדלתות/קבועים. כדאי להתייעץ עוד בנושא לפני ההחלטה הסופית עם צוות חברת המקלחונים שבחרתם.

הזכוכית בבניית אמבטיונים היא לרוב שקופה לגמרי או חלבית/עם דגם לטשטוש. כאן מדובר בעניין של העדפה אישית, אם כי יש לומר שזכוכית עם דגם או חלבית נראית פחות מוכתמת מאבנית אם אינם מקפידים על ניקוי שוטף. לעתים ישנן חברות מקלחונים שיציעו גם זכוכית בצבעים, אם כי זו בחירה פחות פופולרית בארץ, משום מה.

על מה חשוב להקפיד ברכישת אמבטיונים?

קודם כל, בחרו היטב את הספק והמתקין שלכם – לכו על חברה או חנות מקלחונים מנוסה, עם שם, ושפע אפשרויות לבחירה, שגם מעניקה אחריות על המוצר המוגמר. בדקו שאותו מקלחון לאמבטיה שבחרתם עומד בתנאי התקן הישראלי מבחינת בטיחות, כלומר שהזכוכית ממנה הוא עשוי הינה מחוסמת, בעובי של לפחות 6 מ"מ.

כוכב המקלחונים ראשון לציון:

מספר 1 בישראל בתחום של מוצרי אמבטיה מכל סוג .

לקבל הצעת מחיר היכנסו לאתר: https://www.starshowers.co.il/shower_shop_rishon_lezion תוכלו להשאיר פרטים.

כל גומיה, מוט פינוק, חלקי סיליקון, צירים, זכוכית מחוסמת, חיפויי זכוכית ועוד ועד – הכל במקום אחד.

ניתן לקבל שירותי הרכבה מקצועיים במחירים ממש ממש אטרקטיביים.

בואו ליהנות ממקום אשר מתמחה בתחום כבר למעלה מ-20 שנה ונחשב לגדול הספקים בתחום בארץ.