סיוע במציאת דירה מתאימה

לכל אחד יש את האזור המועדף בו הוא היה רוצה לגור, יש שירצו בגליל באוויר הנקי ונוף הממכר, אחרים

סיוע במציאת דירה מתאימה
סיוע במציאת דירה מתאימה

יעדיפו את השקט של המדבר, וחלק בכלל יעדיפו לגור בכרך הסואן כדי להרגיש את חיי הלילה וההמולה היומיומית. לא משנה היכן נרצה לגור השאלה האמיתית במציאות היומיומית שלנו היא האם המקום בו בחרנו לגור יהיה במרחק סביר ממקום העבודה שלנו, מכיוון שאין דבר שאנו פחות אוהבים מלהיות תקועים בפקקים האינסופיים של שעות הבוקר ואחה"צ. כדאי להבין שלא חייבים לגור במרכז ת"א כדי להיות קרובים ונגישים להכל, אפשר גם להגדיל  את מעגלי חיפוש הדירות גם לערים השכנות, אפשרות אחת היא  לחפש דירות למכירה ביהוד או אזור חולון,ראשל"צ, אזורים שמתרחקים מהמטרופולין התל אביבי במעט ועדיין מרגישים בתוכו, ומאפשרים דירות במחירים שפויים יותר לכל נפש.

להיעזר במתווך

הייתם הולכים לבית משפט ללא עורך דין במקרה שהיו תובעים אתכם? או צונחים ממטוס ללא מדריך צניחה מוסמך? כך גם לא מומלץ ללכת לקראת רכישת דירה ללא מתווך דירות. תהליך רכישה של דירה הוא תהליך ארוך, מורכב ומעייף ולמי שלא בקיא בחוקים ובתהליכים הדרושים לרכישת דירה זה עשוי להיות אפילו הפסד כלכלי. אנחנו אנשים עסוקים שטרודים במשך היום בהמון דברים במקביל ולא תמיד פנויים לדאוג לתהליך רכישת הדירה או למכירתה לכן עדיף לנו להשתמש בשירות של משרד תיווך או מתווך עצמאי, המתווך הוא כמו גלגל רזרבי באוטו שניתן תמיד לסמוך עליו שיהיה שם בשעת צורך בנוסף המתווך יוכל לסייע לקונה בכל ההליכים הבירוקרטיים התלויים בגין רכישת דירה. למשל כאשר נרצה לרכוש דירות למכירה באור יהודה, קריית טבעון, עפולה או כל עיר אחרת, המתווך יהיה איתנו וידאג לאינטרסים שלנו אל מול הקבלן או חברת הבנייה. כאשר אנו מעוניינים לרכוש דירה ואין לנו כל כך זמן להתעסק בזה ולהסתובב בין אתרי בנייה ודירות ולהשוות מחירים, נפנה למשרד תיווך שיעשה את הדברים בשבילינו, זה יחסוך לנו הרבה כאב ראש ויתן לנו ראש שקט שאנחנו יודעים שיש מישהו שדואג לנו ולאינטרסים שלנו. כמובן שלפי האזור שבו נרצה לרכוש את הדירה לפי כך נדע לאיזה מתווך לפנות מכיוון שנרצה מישהו ששוחה בכל הפרטים ומכיר את אזור הקנייה כמו את כף ידו ולכן נעדיף לשם כך מישהו מקומי ולא מתווך ממקום אחר. בנוסף כאשר מתווך מעורב בעסקת נדל"ן הוא מנטרל את האגו של שני הצדדים בעסקה ומנהל אותה על הצד הטוב ביותר ובצורה הוגנת ככל שניתן.

שיקולים נוספים

כמובן כאשר אתם מתכוונים לבחור אזור מגורים ישנם כמה שיקולים נוספים שכדאי לקחת בחשבון, כמו מצב הבית, בית פרטי או דירה, אם לגור באזור עם קהילה חמה ומחבקת או לבחור באזור עם קהילה חלשה יותר ודווקא לבוא מהצד המחזק. כמו כן, בית חדש או ישן גם זה שיקול חשוב, בזמן שבבית ישן תצטרכו אמנם להשקיע כסף על שיפוצו בית חדש לעיתים יהיה עדיף מבחינה כלכלית.

מודעות: