שיווק נדל"ן

פרסום ושיווק נדל"ן בעלונים לשבת – האם זה מתאים לתחום הנדלן?

סוכנות נדלן היא למעשה סוכנות לשיווק נכסי נדל"ן, אלא שעוד לפני שיווק הנכסים, צריכה הסוכנות לשווק את עצמה ובמשימה הזאת משקיעים בעלי הסוכנויות משאבים רבים בניסיון למצוא עוד ועוד ערוצים להגיע אל קהל היעד. בתחום הנדלן, קהל היעד הוא מן הסתם הציבור בקהילה שבה פעילה הסוכנות, הקהילה שבה נערכים החיפושים אחר נכסי נדל"ן פנויים להשכרה או למכירה ועל כן, מרבית פעילות השיווק של הסוכנות צריכה להתמקד בדיוק בקהילה הזאת. בהיבט זה, עלונים לשבת היא אחת הדרכים הטובות ביותר להגיע לנתח גדול בקהילה, הנתח הדתי והמסורתי.

 

כיצד עובד פרסום  במסגרת עלונים לשבת?

עלונים לשבת הם למעשה עלונים או פליירים, המחולקים לאורך השבוע כולו ובמיוחד בסוף השבוע, לקהל המתפללים בבתי הכנסת בקהילה. עלונים אלה כוללים בתוכם תכנים תורניים, תכני דעה של מובילי דעת קהל וראשי הקהילה וכן מודעות פרסום. המדובר בפרסום כמו כל פרסום בעיתון, רק שבמקרה זה לא מדובר בעיתון אזורי או ארצי, אלא בעלון. במסגרת מודעת הפרסומת שלכם בעלון, תוכלו להכניס את המסר השיווקי, פרטי התקשרות, תכנים שיווקיים נוספים שתרצו לשלב וכמובן עיצוב גרפי שמתאים לערכי המותג והמסר השיווקי שלכם. ישנן כמובן מגבלות לאור העובדה כי מדובר בעלונים בעלי אופי שמרני, אך הן כולן עולות בקנה אחד עם הצורך שלכם להגיע לקהל היעד המקבל את העלונים.

מה התפוצה של העלונים הללו?

עלונים לשבת מופקים בישראל על ידי מספר גופים מצומצם, ולמעשה מופצים במאות בתי כנסת בכל רחבי הארץ. המשמעות היא שאם אתם מחפשים פרסום נרחב יותר, תוכלו להשיג זאת באמצעות עלונים המופצים בערים שונות ובאזורים שונים ברחבי הארץ, ואם תרצו פרסום נקודתי ומקומי יותר, כמו זה שאמור לעניין יותר סוכנות נדל"ן, תוכלו לעשות זאת באמצעות עלון מקומי בעלויות נמוכות מאוד.

עד כמה זה יעיל?

פרסום ושיווק במסגרת עלונים לשבת נחשבים ליעילים מאוד בטווח הארוך וללא פחות יעילים מאשר כל עיתון אחר בטווח הקצר והבינוני. הסיבה לכך היא שעלון לשבת הוא בסופו של דבר מסמך בעל ערך לאדם המקבל אותו והנטייה של המקבלים את העלונים היא לקחת את העלונים איתם הביתה ולשמור אותם. כמו כן, מקבלי העלונים מעיינים בהם בדרך כלל בעיון רב, למשל לאורך השבת או אפילו בזמן הישיבה בבית הכנסת. הקפדה על פרסום חוזר ונשנה בעלונים אלה, מאפשרת למפרסם להתקבע בתודעה של חברי הקהילה אליהם מגיעים אותם עלונים לשבת.

 

מודעות: